INTERBOARD

Jesteśmy polskim producentem billboardów i paneli billboardowych wykonywanych z zastosowaniem najnowocześniejszej technologii CNC.

Dzięki użyciu specjalistycznej i w pełni zautomatyzowanej linii APT2000 (pierwszej w Polsce i trzeciej w Europie) -
gwarantujemy, że nasze billboardy prezentują najwyższą jakość przy zachowaniu konkurencyjnych cen i szybkich terminów realizacji.
Panele i billboardy marki Interboard są odzwierciedleniem najnowszej technologii, wysokiej jakości użytych materiałów, precyzyjnego wykonania i zaangażowania całego zespołu.
Jesteśmy dumni, że dostarczamy naszym klientom produkt, który nie tylko spełnia, ale przekracza ich oczekiwania.
Oferujemy kompleksową obsługę klienta -
od pierwszego kontaktu, konsultacji, projektowania graficznego do profesjonalnego montażu tablic reklamowych na terenie całej Polski.

O nas:

Dostarczamy naszym klientom produkt, który nie tylko spełnia, ale przekracza ich oczekiwania.

Interboard to wiodący polski producent billboardów i paneli billboardowych wykonywanych z zastosowaniem najnowocześniejszej technologii CNC. Dzięki użyciu unikalnej, specjalistycznej i w pełni zautomatyzowanej sterowanej komputerowo lini APT2000 gwarantujemy, że nasze billboardy prezentują najwyższą jakość przy zachowaniu konkurencyjnych cen i szybkich terminów realizacji.

Oferujemy kompleksową obsługę klienta od pierwszego kontaktu, konsultacji, projektowania do profesjonalnego montażu tablic reklamowych na terenie całej Polski.

Zapraszamy do współpracy.